Сайт joomix.org

Новорічні свята в РК "БАЗИС"


Чи замислювались ви колись, чим займаеться Дід Мороз весь рік? Думаете він спостерігае за вами та готуе новорічні подарунки?! Дитячий Новий рік     Ні, для цього в нього є єльфи))) Саме вони підглядають у ваші вікна, малюючи на них льодяні малюнки, вони читають ваші листи, а потім виготовлять для вас ті подарунки, про які ви мріяли весь рік. А Дід Мороз тим часом займається набагато важливішими справами, він пише казки! Впродовж тисячолітть він створює героїв, саме тих, в яких завжди вірили діти всьго світу. У нього було багато вигаданих імен, як тільки його не називали- Андерсен, брати Грімм, Льюіс Керролл, Чуковський, навіть Уолт Дісней! І саме завдяки цій щирій дитячій вірі, у всьому світі ставалися дива, збувалися мрії та існували чари. 
   Але часи змінюються! Діти все менше і меньше вірять в своїх героїв. Телефони, планшети, компьютерні ігри замінили дітям усе! Вони вже майже не читають казка, вони зовсім перестали мріяти, і іх герої почали зникати, а разом з ними і дива та чари, майже перестали збуватися дитячі мріі. Навіть страшно уявити, що буде, коли зникнуть всі казки...
Тепер казки шукають своїх героїв, тих, хто по-справжньому  вірить! А чи віриш ти? Може ти і є наш герой?!   
 
Святий Миколай
 
Був собі хлопчик, який завжди, завжди отримував від Миколая тільки різочки під подушку. Він звісно розумів, що для того, щоб отримувати подарунки, треба бути добрим, чемним та слухняним, але ж це так важко!!! Вирішів він собі, що набагато простіше буде дочекатися Миколая, прикинувшись сплячим, а після того, як він піде - забрати собі подаруночки чемних сестричок, а їм підкласти свою різочку. 
Майже так і сталося, як гадалося, дочекався таки хлопчик Миколая, але зустріч ця назавжди змінила юнака! Як саме? Приходь, і побачиш!!!